[vc_row][vc_column][vc_column_text]

2000 yılında mandıra üreticiliği yolculuğuna başlayan yılmazlar süt gıda göle Göle yöresinin benzersiz meralarında, milyonlarca çiçekle beslenen ineklerden elde edilen sütleri işleyerek siz değerli müşterilerimizin sofralarında yer almaya başladık .

2012 yılında firmamızı geliştirmek için, kaliteli, güvenilir ürünler üretip geleneksel tatlarımızı bozmadan, tüketicilere sunmak, yöre ekonomisine katkıda bulunup ve tatlarımızı tüm Türkiye’ye ulaşmasını sağlamak için geleneksel mandıra faaliyetlerimizin yerine çağımıza uygun olarak son teknoloji ile donatılmış 2500m2 lik yepyeni, doğa dostu süt tesislerimizi hizmete açıp siz değerli müşterilerimize hijyenik, konusunda uzman kadromuz ile sizlere hizmet etmeye başladık. Bu güne kadar hedeflerimizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin sofralarında yer almaktan gururu ile işimizi il günkü heves ile yapıyoruz.

Kalite Politikamız

Kalite ve Hizmette sınır tanımadan, geleneksel tatlardan vazgeçmeden, hijyenden ödün vermeden, sağlıklı ve kaliteli ürünler üretmeyi ilke edinmek, müşterilerin ilk tercihi olmak.

Çalışanlarımız arasında karşılıklı güven, saygı, sevgi anlayışı ve iletişimi geliştirmek, huzurlu bir iş ortamı sağlamak.

Günümüz teknolojisini takip ederek; gelişen teknoloji ile üretimi, ürünleri ve pazarlamayı geliştirmek müşterilerimize sağlıklı ve kaliteli ve hijyenik tatlar sunmak.

Kalite standartlarına uygun davranarak, çevreye ve doğaya önem vermek.

Yöre hayvancılığının gelişmesine destek olup, daha kaliteli ve daha çok süt üretimine katkıda bulunmak.

Sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize daima; kaliteli ürünler sunmak ve ‘’ doğadan sofranıza ‘’ devam etmek.

Vizyonumuz

“ Konusunda Eğitimli, tecrübeli ve deneyimli kadromuzla, gelişen tüm teknolojileri takip ederek; sağlıklı, kaliteli ve güvenilir ürünler üretmek, müşterilerimizin ilk tercihi olmak sektördeki liderliğimizi yerini perçinleyerek siz müşterilerimizin sofralarında vazgeçilmez olmaktır.’’

Misyonumuz

“Kanunlara, ticari ve sosyal etiklere uygun davranarak, çevreye ve doğaya zarar vermeden, hijyen kurallarına uyarak, kaliteli hizmet anlayışı ile sağlıklı tatlar üreterek, sektörde tercih edilen bir firma olmak ve ‘’ sofranıza %100 doğal ürünlerini üretip ’’ müşterilerin ilk tercihi olmak.’’

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”100″][/vc_column][/vc_row]